Dünyanın Meyveleri Tek Sepette


Bugüne kadar belki ADINI da TADINI da bilmediğiniz olağanüstü tropikal lezzetler için artık bir telefon yeterli!

İster kendiniz tüketin ister hediye edin. Meyvenin de hediyesi mi olur diye düşünüyorsanız bize kulak verin… Yeni moda rengarenk ve birbirinden değişik egzotik meyvelerle dolu şık sepetler şaşırtıyor.

İdeal Tarım A.Ş. , meyve konusunda önemli bir ilke imza atarak, pek çok farklı ülkeden getirdiği meyveleri Verita markası ile bir sepette topladı.

Bu sayede, Dünyanın değişik tropikal bölgelerinde yetişen birbirinden lezzetli, vitamin, sağlık ve enerji deposu olan egzotik meyveler mevsimine göre en taze, en çabuk ve en ekonomik biçimde Türkiye’ye tek sepette sunuluyor.

Tropikal iklimin egzotik havasını hissettiren bu uygulama pek çok kişinin ilgisini çekti. Klasik hediyelerin yerine gönderilen bu farklı meyvelerle dolu şık sepetlerle ilk kez karşılaşanlar hem çok şaşırıyorlar hem de çok seviniyorlar.

Canınız kış ortasında üzüm, erik yada nektar mı çekti? Yoksa Uzak Doğuda geçirdiğiniz balayında yediğiniz ve adını zar zor öğrendiğiniz rambutan, mangosten yada karambola mı?

Yemekten sonra sindirim sisteminizi rahatlatacak enfes bir dilim papaya, ananas yada kiviye ne dersiniz?

Taze zencefilden,  kolayca hazırlayabileceğiniz  sıcak yada soğuk zencefil çayı metabolizmanızı hızlandırsın istemez misiniz?

Keyif çayınızın yanında nefis bir tropikal meyveli kek almaz mısınız?

Çikolata fondüde ananas, mango, papaya, kivi ve özellikle güvey feneri. Mutlaka denemelisiniz.

Konuklarınız için unutulamaz bir davet mi organize etmek istiyorsunuz? Yoksa katılacağınız bir davete renk katmak mı?

Sevgililer günü, anneler günü yada babalar günü gibi özel günlerde sevdiklerinizle tropikal  iklimin egzotik havasında birlikle olmaya ne dersiniz?

Aş eren anne adaylarının kumkuat, liçi, çerimoya, granadilla, tamarillo ve mango gibi meyvelerle şımartılmayı hak ettiğini mi düşünüyorsunuz?

Bayram ziyaretlerine, hasta ziyaretlerine yada bebek görmeye giderken ne götüreceğinize karar vermekte mi zorlanıyorsunuz?

Eğer siz de klasik hediyelerden sıkıldıysanız ve insanları şaşırtmak istiyorsanız, hem göze hem de damağa hitap eden sağlık dolu şık bir sepetle fark yaratmak artık sandığınızdan daha kolay. Adrese teslim bu sepetlere bir telefonla ulaşmanız mümkün.

Meyve Sepetinde bulunan meyveler şunlardır:

Hindistan cevizi, ananas, karambola, curuba, papaya, avokado, kumkuat, liçi ,lime ,çerimoya, fejoya, kivano, güvey feneri, çarkıfelek, mango, rambutan, taze zencefil, pepino, granadilla, tamarillo, mangosten ve kivi.

Verita Hakkında: 12 Ay Boyunca Taze Meyve
1980 yılında muz ithalatıyla yola çıkan Verita bugün 6 kıtada, 36 farklı ülke ve farklı iklimlerde yetişen her çeşit meyveyi düzenli, sağlıklı, yüksek kaliteli, ekonomik ve hijyenik koşullarda 12 ay boyunca mevsim tazeliğinde Türkiye’ye getiriyor. Verita, küresel ölçekte kalite ve verimliliği artırmak amacıyla Kosta Rika ve Hollanda’daki organizasyonlarıyla Türkiye’ye ithalat zincirini yönetiyor. Portföyündeki 30'dan fazla çeşidiyle “dünyanın meyvesi”ni başta seçkin marketler ve manavlar olmak üzere tüm Türkiye’de Verita standartlarına uygun satış noktalarında tüketicinin beğenisine sunuyor. Verita, Denizli’deki 1000 dönümlük arazisinde Türkiye pazarı için ürettiği elma, armut ve üzüm türlerini ihraç etme potansiyeline de sahip.